Get Adobe Flash player

Filtry patronowe, tłuszczowe i worki filtracyjne

 

W ofercie posiadamy również:

- filtry tłuszczowe - o wyjątkowo trwałej konstrukcji z metalowej siatki, która umożliwia ich regenerację; wystarczy je umyć bądź do czyszczenia wykorzystać sprężone powietrze. Są stosowane w gospodarstwach domowych, hotelach, restauracjach oraz przemyśle, w instalacjach klimatyzacji oraz wentylacji, gdzie służą do zatrzymywania mgły olejowej oraz cząsteczek tłuszczów. Wysoka skuteczność oraz przepustowość sprawia, że filtry tłuszczowe mogą być stosowane w bardzo trudnych warunkach.

- filtry fan-coil - przeznaczone do filtracji wstępnej. Wykorzystywane głównie w klimatyzatorach i rekuperatorach oraz instalacjach wentylacji.

- filtry patronowe - przeznaczone do zastosowania w przemyśle do filtracji lekkich, suchych pyłów. Stosuje się je przede wszystkim w cementowniach, lakierniach proszkowych, zakładach przetwórstwa tworzyw sztucznych; także podczas cięcia, piaskowania i szlifowania – czyli wszędzie tam, gdzie podczas pracy generowane są znaczne ilości pyłu, a powietrze wymaga oczyszczenia. Filtry patronowe zapewniają długi czas eksploatacji oraz wysoką wydajność, wynikającą z ich budowy: plisowana konstrukcja tworzy dużą powierzchnię filtracyjną.

- worki, kieszenie filtracyjne - produkty przeznaczone do stosowania w różnych rodzajach filtrów workowych. Worki filtracyjne i kieszeniowe znajdują zastosowanie m.in.: w przemyśle cementowym, meblowym, spożywczym oraz wielu innych. Jest to prosty, a równocześnie bardzo ekonomiczny i skuteczny sposób na filtrację powietrza.

Aby jak najlepiej spełniały swoje zadanie, należy dobrać nie tylko rozmiar, ale także odpowiedni materiał worków filtracyjnych. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Ponadto dostępne są także filtry papierowe.


W celu szczegółowej informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania mailem.

 

klimakonwektor  papierowe  patronowe 
 fan  Tluszczowe1  worki filtracyjne