Get Adobe Flash player

O nas

 

MKA System to firma dbająca o potrzeby każdego klienta. Współpraca z nami zagwarantuje Państwu dostawę najwyższej jakości produktów, co pozwoli zredukowac koszty i poprawić wydajność.

 

SUKCES MKA System łączy w sobie bliską współpracę z klientami, dostosowywanie naszych produktów do stale rosnących wymagań i standardów na rynku oraz wiedzę, zaangażowanie i wieloletnie doświadczene naszych pracowników.

 

Nasza główna działalność to:

produkcja filtrów kieszeniowych i kasetowych do central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,

- produkcja filtrów przeciwpyłkowych do kabin pasażerskich.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie rodzaje mat i pianek filtracyjnych, filtry dokładne kompaktowe, HEPA, filtry tłuszczowe i węglowe.

Ponadto dostarczamy produkty i akcesoria stosowane przy odpylaniu powietrza. Najczęściej są to worki i kieszenie filtracyjne oraz wkłady patronowe.

 

Nasze produkty cechuje:

- Wydajność i niezawodność

Produkty nasze zostały stworzone celem poprawy wydajności, oszczędności energii, zagwarantowania wysokiej jakości produktu oraz poprawy procesów produkcyjnych. Przyczyniamy się do ochrony pracowników i środowiska dla zrównoważonej przyszłości.

- Innowacyjność

Naszym celem jest oferowanie dopasowanych rozwiązań z zastosowaniem najnowszej technologii oraz wsparcie wykwalifikowanych doradców spełniając Państwa bieżące i przyszłe potrzeby.